Lízátka Chupa Chups modré balení, Stranger Things
Kód: 3047Detailní popis produktu
Chupa Chups x Stranger Things – lízátka mix 120 g
Složení
Ovocné příchutě (třešeň, malina, kyselá třešeň): cukr, glukózový sirup, ovocné pyré z koncentrátu (jablko, třešeň, malina, ananas, citron, limeta, jahoda, broskev, banán, pomeranč, borůvka, ostružina, mango, meloun, kiwi) (3 %), kyseliny: kyselina mléčná, kyselina jablečná, kyselina citronová; aromata, barvicí koncentráty (jablko, černý rybíz, ředkev, spirulina).
Příchuť cola: cukr, glukózový sirup, kyseliny: kyselina mléčná, kyselina jablečná, kyselina citronová; aromata, barvivo: rostlinné uhlí.
Alergeny
Obsahuje mléko a výrobky z něj (syrovátka, plnotučné mléko v prášku).
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1643 kJ / 387 kcal |
| Tuky | 0,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 95 g |
| z toho cukry | 77 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,18 g |
Čisté množství
120 g (cca 10 kusů)
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Minimální trvanlivost do
Uvedeno na obalu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sladkosti a nápoje |
|---|---|
| EAN: | 8410031979510 |
| Licence: | Stranger Things |
Plechová kolejní krabička s fazolkami Jelly Beans (28g). Každá kolej představuje jinou příchuť.
Ochutnejte tuto limitovanou edici Haribo dobrůtek - Ron a Prašivka!
Kouzelné Bertíkovy fazolky Harryho Pottera s příchutěmi, o kterých se vám ani nesnilo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
