Lahev nerezová černá/zlatá - Hogwarts, Harry Potter
Kód: 1698Související produkty
Detailní popis produktu
Černá lahev s barevně zlatým motivem školního erbu Školy čar a kouzel v Bradavicích. Opakovaně použitelná nerezová lahev o objemu 540 ml, šroubovací uzávěr.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lahve |
|---|---|
| EAN: | 5050574258753 |
| Licence: | Harry Potter |
| Objem: | 540 ml |
| Hmotnost: | 152 g |
| Rozměr: | 27 x 7 x 7 cm |
| Materiál: | nerezová ocel |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Pyramid Posters Limited |
|---|---|
| Adresa : | Unit A, Bruce Way, Whetstone, Leicester, LE8 6HP, United Kingdom |
| E-mail : | data@pyramidinternational.com |
