Hrací karty Zmijozel, Harry Potter
Kód: 8304Související produkty
Detailní popis produktu
Sada hracích karet udělá radost především fanouškům koleje Zmijozel z bradavické školy čar a kouzel z Harryho Pottera.
Balíček obsahuje 54 karet.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 840391126282 |
| Licence: | Harry Potter |
| Hmotnost: | 227 g |
| Rozměr: | 6,3 x 8,9 cm |
| Rozměr balení: | 6 x 9 x 2 cm |
Cestovní verze úspěšné hry do kapsy, na výlety i dovolené hra pro malé i velké, hra pro čaroděje i pro mudly.
Hra obsahuje 600 otázek založených na filmech Harryho Pottera, z nichž některé prověří i ty nejchytřejší kouzelníky! Tento kvíz je skvělým dárkem pro všechny fanoušky.
Klasická stolní hra inspirovaná kouzelným světem Harryho Pottera. Obsahuje 28 dílků balených v praktické krabičce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Aquarius Entertainment Merchandising Inc. |
|---|---|
| Adresa : | 28912 Avenue Paine, Valencia, CA 91355, USA |
| E-mail : | konrad@aquariusentertainment.com |
