Hrací karty Mrzimor, Harry Potter
Kód: 8305Související produkty
Detailní popis produktu
Sada hracích karet udělá radost především fanouškům koleje Mrzimor z bradavické školy čar a kouzel z Harryho Pottera.
Balíček obsahuje 54 karet.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 840391126305 |
| Licence: | Harry Potter |
| Hmotnost: | 227 g |
| Rozměr: | 6,3 x 8,9 cm |
| Rozměr balení: | 6 x 9 x 2 cm |
Doprodej
119 Kč
Získejte karty, které máte ve dvojicích a zbavte se všech karet co nejdříve a vyhrajte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Aquarius Entertainment Merchandising Inc. |
|---|---|
| Adresa : | 28912 Avenue Paine, Valencia, CA 91355, USA |
| E-mail : | konrad@aquariusentertainment.com |
