Dioráma Hedvika, Toyllectible Treasures, Harry Potter
Kód: 1471Související produkty
Detailní popis produktu
Detailně zpracované dioráma znázorňuje sovu Hedviku, která přilétá do bradavické Velké síně, aby Harrymu Potterovi doručila koště Nimbus 2000. Scéna známa z prvního dílu Harry Potter a Kámen mudrců.
- Diorámata Toyllectible Treasures jsou inspirována ikonickými scénami z oblíbených filmů a oživují kouzlo a přenášejí je přímo vám do soukromé sbírky.
- Postavu a základnu lze užívat společně nebo lze postavu ze základny vyjmout.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dioráma |
|---|---|
| EAN: | 849421008444 |
| Licence: | Harry Potter |
| Hmotnost: | 368 g |
| Rozměr: | 12 x 17 cm |
| Materiál: | PVC, ABS |
| Rozměr balení: | 15,5 x 7 x 11 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | The Noble Collection |
|---|---|
| Adresa : | Ground Floor, 45 Pall Mall, London, United Kingdom, SW1Y 5JG |
| E-mail : | customerservice@noblecollection.com |
