Lízátka Chupa Chups červené balení, Stranger Things
Kód: 3046Detailní popis produktu
Chupa Chups x Stranger Things – lízátka mix 120 g
Složení
Ovocné příchutě: cukr, glukózový sirup, ovocné pyré z koncentrátu (jablko, třešeň, malina, ananas, citron, limeta, jahoda, broskev, banán, pomeranč, borůvka, ostružina, mango, meloun, kiwi) (3 %), kyseliny: kyselina mléčná, kyselina jablečná, kyselina citronová; aromata, barvicí koncentráty (světlice barvířská, spirulina, citron, jablko, ředkev, batát, třešeň, černý rybíz).
Jahoda-smetana a vanilka: glukózový sirup, cukr, syrovátka (z mléka), ovocné pyré z koncentrátu (3 %), plnotučné mléko v prášku (2 %), kakaové máslo, karamelizovaný cukerný sirup, aromata.
Alergeny
Obsahuje mléko a výrobky z něj (syrovátka, plnotučné mléko v prášku).
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1643 kJ / 387 kcal |
| Tuky | 0,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 95 g |
| z toho cukry | 77 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,18 g |
Čisté množství
120 g (cca 10 kusů)
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Minimální trvanlivost do
Uvedeno na obalu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sladkosti a nápoje |
|---|---|
| EAN: | 8410031979480 |
| Licence: | Stranger Things |
Ochutnejte žvýkací bonbony s příchutí máslového ležáku. Bonbony jsou balené v originální plechovce ve tvaru sudu.
Kouzelné Bertíkovy fazolky Harryho Pottera s příchutěmi, o kterých se vám ani nesnilo.
"Dáte si něco, drahoušci?" "Dáme si všechno!" ...aneb magická krabička plná sladkostí ze světa Harryho Pottera.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
